Gençlerin sentetik çim saha talebini yerine getirildi

Gençlerin sentetik çim saha talebini yerine getirildi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kızlar kırsal mahallesindeki gençlerin sentetik çim saha talebini yerine getirdi. Başkan Baydilli, “Kırsal mahallemizdeki gençlerimizin de spor yapmalarını istiyoruz” dedi.

12 Temmuz 2017 - 12:21 - Güncelleme: 12 Temmuz 2017 - 12:39

Kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmet götüren Karaköprü Belediyesi, Kızlar Kırsal Mahallesinde kısa bir süre önce temelini attığı sentetik çim sahayı düzenlenen törenle hizmete sundu.

Sentetik çim sahanın açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Meclis Başkan Vekili Bekir Sıtkı Akyol, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarı ve kızlar mahallesi sakinleri katıldı.

Sentetik Çim sahanın açılış kurdelasını çocuklarla birlikte kesen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Karaköprü Belediyesi olarak her alanda hizmetin yanında özellikle, toplu taşımalı eğitimin yapıldığı yerlerde çocuklarımızın ve gençlerimizin boş zamanlarını sporla  değerlendirmeleri için sentetik çim saha yapıyoruz. Kızlar Mahallemizde temelini attığımız sentetik çim sahayı bitirerek gençlerimizin hizmetine sunduk. Bizim için önemli olan gençlerin okumasıdır.  Biz yerel yöneticiler de okumanın yanında onların boş zamanlarında spor yapmaları için bu tür projeler yapıyoruz. Bugüne kadar Karaköprü’müzde 13 mahallemizde sentetik çim sahayı hizmete sunduk. Sentetik çim sahamız Kızlar Mahallemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ise, sentetik çim sahanın açılışında emeği geçen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibine teşekkür etti.

Açılışın ardından Başkan Baydilli kırsal mahalledeki çocuklarla yakından ilgilenirken davetliler ile birlikte penaltı atışı kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2018 Yılı Şanlıurfa Milletvekili Adayları Tam Liste
2018 Yılı Şanlıurfa Milletvekili Adayları Tam Liste
Vatan Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
Vatan Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu