Genel Müdür Aktekin Şube Müdürleri Bir Araya Geldi

Genel Müdür Aktekin Şube Müdürleri Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin Şanlıurfa’da İl ve İlçelerdeki sorumlu Şube Müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

09 Nisan 2018 - 18:30

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Aday Öğretmenlerin yetiştirme süreci toplantısı için geldiği Şanlıurfa’da İl ve İlçelerdeki sorumlu Şube Müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Şanlıurfa’daki programının sabah ki bölümünde aday öğretmenlerle bir araya gelip sorunlarını, önerilerini dinleyen Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Öğretmen Yeterlilik ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Baki Babaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ile birlikte Sorumlu Şube Müdürleriyle bir toplantı yaparak aday öğretmenlerin öneri ve sorunlarını masaya yatırdılar.

Mesleğe yeni başlayan aday öğretmenlerin daha uygun şartlarda görev yapabilmeleri için her türlü çalışmanın yapıldığını belirten Aktekin, sorumlu Şube Müdürlerinin konuyla ilgili gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü