Gizem Memişoğlu fuarda Karadeniz rüzgarı estirdi

Gizem Memişoğlu fuarda Karadeniz rüzgarı estirdi

Denizin Kızı Gizem Memişoğlu, İzmir Fuarı'nda sahne aldı. Karadeniz'in en sevilen türkülerini seslendiren Memişoğlu konuklarına coşku dolu bir gece yaşattı. Konsere katılan...

02 Eylül 2016 - 06:02 - Güncelleme: 02 Eylül 2016 - 10:01

Denizin Kızı Gizem Memişoğlu, İzmir Fuarı'nda sahne aldı. Karadeniz'in en sevilen türkülerini seslendiren Memişoğlu konuklarına coşku dolu bir gece yaşattı. Konsere katılan vatandaşlar Denizin Kızı ile horona doyamadı.
Dünya Barış Günü olan 1 Eylül, İzmir Enternasyonal Fuarı'nda çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu etkinliklerden birisi de KADEKON (Karadeniz Federasyonları Konfederasyonu)'un düzenlediği Gizem Memişoğlu konseri oldu. Geçmiş dönemlerde Karmate grubunun solistliğini yapan ve katıldığı ses yarışmasında tüm Türkiye'nin dikkatini çeken Gizem Memişoğlu birbirinden güzel Karadeniz türküleriyle kendisini dinlemeye gelenlere muhteşem bir gece yaşattı.Gece boyunca sahnede Karadeniz türküleri söyleyen Gizem Memişoğlu'na konserde ilgi büyüktü. Gizem Memişoğlu'nu dinlemeye gelen Karadenizli hemşehrileri de türkülere horonlarla renk kattı. Sahnede 1 Eylül Dünya Barış Günü'ne de vurgu yapan başarılı sanatçı, dinleyicilerden tam not aldı.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Deprem
Şanlıurfa'da Deprem
Urfa'da Deprem
Urfa'da Deprem