Güler’den Düzme’ye Ziyaret

Güler'den Düzme'ye Ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler,Tek liste halinde seçilen TES-İŞ Şanılurfa Şube Başkanı Ramazan Düzme'yi ziyaret etti.

12 Nisan 2018 - 13:44

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler, TES-İŞ Şanılurfa Şube Başkanı Sayın Ramazan Düzme ile 30 yıldan fazladır dostluğumuz var. Yıllarca kongrelerini izledim. İşçiler ile sendika arasında kaynaşmanın çok üst düzeylerde oldu ve halen de bu durum devam ediyor. Bu nedenle Şube Başkanlığı seçimleri hep tek liste halinde yapılıyor. Düzme’nin başkanlığını yaptığı TEŞ-İŞ Sendikası Şanlıurfa’nın sivil toplum örgütleri arasında en saygın kuruluşu haline geldi. Kendilerine görevinde başarılar diliyorum. Dedi.

TES-İş Şanlıurfa Şube Başkanı Ramazan Düzme ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sendika olarak amacımız hep işçilerimizin her türlü sorunlarını çözmek olmuştur. Amacımız da budur. Sendika işçilerimizin yeridir. İşçilerimiz ile sendikamız tam bir uyum ve kaynaşma içinde oldu. Şanlıurfa’nın en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Teş-iş sendikasının bu duruşu hep Şanlıurfa’nın yararına olan konularda elini taşın altına koymuştur. Bundan sonra Şanlıurfa’nın hak ettiği yere gelmesi için sendika olarak bize düşen görevi yerine getireceğiz. Dedi (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih Bucak MHP'den Başkan Adayı Oldu
Fatih Bucak MHP'den Başkan Adayı Oldu
MHP'nin Harran Adayı Belli Oldu
MHP'nin Harran Adayı Belli Oldu