Güler Kama İzol Haliliye Esnafını Ziyaret Etti

Güler Kama İzol Haliliye Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol Haliliye ilçesinde bulunan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

09 Haziran 2018 - 21:43

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol Haliliye ilçesinde bulunan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında, Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Şanlıurfa Şoförler Odası başkanı Mahmut Alkan, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Mehmet Şefik Bakay ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkan İbrahim Halil Peltek'i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlerde İzol 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak STK ve Oda Başkanlıklarında destek istedi.

Merkezde gerçekleştirdiği temasların ardından Haliliye Kadın Kollarının, Canbeyli  Derneğinde düzenlemiş olduğu programa katılan Güler Kama İzol. Dernek de bulunan kadınlara AK Parti Hükümetinin Yaptığı icraatları anlatarak 24 Haziran seçimleri için destek istedik.

Güler Kama İzol, Şanlıurfa'yı Anneler Olarak Güzel Ve Güçlü Bir Şehir Yapacağız

Memleketin kadınları ile daha güzel işlere imza atacaklarını belirten AK Aday Güler Kama İzol, "24 Haziran seçimlerini Allah'ın izni kadınlarımızın desteği ile zaferle sonuçlandıracağız.  24 Haziran da yaşayacağımız seçim zor bir seçim ve yüzyılın seçimi olacaktır. Şanlıurfalı kadınlar olarak çok çalışmamız gerekiyor kapı kapı gezmemiz gerekiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız bizleri bu listeye layık gördü inşallah bizlerde oylarımız ile ona layık olmaya çalışacağız. İnşallah 14'te 14 vekilimiz ile meclise gitmeyi Allah bize nasip eder. Şanlıurfa'nın anneleri inanırsa istediğini başarır bizlerde Şanlıurfa'yı anneler olarak güzel ve güçlü bir şehir yapacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü