Güler Kama İzol’un Bozova Temasları Devam Ediyor

Güler Kama İzol'un Bozova Temasları Devam Ediyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, Bozova ilçesinde gerçekleştirdiği temasların ardından ilçe'de bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi

08 Haziran 2018 - 17:21

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Aday Güler Kama İzol Bozova ilçesinde gerçekleştirdiği temasların ardından ilçe'de bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Bozova ilçesinde vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaşan İzol,"Şanlıurfa için durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Gerçekleştirilen Esnaf gezisinin Ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, Bozova AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara ile birlikte, Bozova Kadın Kollarının düzenlediği ev toplantısına katılarak AK Parti Hükümetinin 16 yıldır devam eden icraatlarını anlatarak 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıp destek istedik.

Ev toplantısında kadınlardan destek beklediğini belirten AK Aday Güler Kama İzol, "Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde kadın seçmenlerimizin desteğini özellikle istiyor ve bekliyorum. 24 Haziran seçimlerinde kadınlarımız ve gençlerimizin desteği ile bu seçimden de zaferle ayrılacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü