Güllüoğlu, Bozova Başkan Adaylığı İçin Umutlu

Güllüoğlu, Bozova Başkan Adaylığı İçin Umutlu

Ziraat Mühendisi olan İbrahim Kayıhan Güllüoğlu Bozova Belediye Başkan Adaylığı İçin Devletin de desteğini alarak yapmak için sabırsızlıkla ve umutla beklediğini söylüyor.

13 Aralık 2018 - 16:11

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler kapsamında il ve ilçe adaylarının açıklanma aşamasına gelindiği öğrenildi.

2014 yıllarında kendilerine ait olan 2.400 (İki bin dörtyüz) dönüm arazilerini ağaçlandırmak şartıyla devlete bağışlamış olan ve kendisi de Ziraat Mühendisi olan İbrahim Kayıhan Güllüoğlu Bozova ilçesine hizmete talip olduğunu, Bozova’yı yeşile bürüyeceğini ve Bozovalıların ve ilçenin bütün ihtiyaçlarını el birliğiyle, Devletin de desteğini alarak yapmak için sabırsızlıkla ve umutla beklediğini söylüyor.

2015 yılından beri Şanlıurfa Fıstık Üreticileri Birliği kurucu üyesi ve halen Denetleme Kurulu Üyesi olan AK Parti Bozova ilçe Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, kendilerine ait olan Bozova ilçesine bağlı Karakaş Mahallesinde (Köyü) halen çiftçilikle uğraşıyor ve Muhtarlık görevini de yürütüyor.

Türkçe, Kürtçe ve orta derecede İngilizce bilen Bozova Belediye Başkan aday adayı Güllüoğlu, evli, 1’i kız 3 çocuk babası olan AK Parti Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu (48), AK Partinin kuruluşundan beri siyasetin içinde olan ve özellikle Bozova ilçesi ve köylerini (Mahalleleri) 2 dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili olarak görev yapan, daha sonra Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı olarak görevini başarıyla sürdüren ve şimdilerde de ülkemizin ve Şanlıurfa’mızın adını dünyaya duyuran Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi A.Emin Önen ile birlikte dolaşarak çalışmalar yürütmüş olduğunu, diğer adaylar gibi Cumhurbaşkanımızın açıklanmayan ilçelerin Belediye Başkanlarını da açıklamasını heyecanla beklediğini ve aday gösterilmesi halinde Bozovalıların teveccühü ile seçilerek Bozova ilçesine çok daha iyi hizmet etmeyi planladığını söyledi.

Bozova insanı da çalışkandır

Bozova ilçesi Karakaş köyünün (Mahallesi) sakini olduğunu ve halen Karakaş’ın Muhtarlık görevini üstlenmiş olduğunu hatırlatan AK Parti Bozova ilçe Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, “Bozova ilçemiz turistik bir güzelliğe sahip bir ilçedir. Hatta fıstığı, (Antep fıstığı) ve zeytini ile bile yatırım yapılacak, fıstık ve zeytini işleyecek tesislerin rahatlıkla kurulabileceği ve öncelikle il geneline hizmet verebileceği bir yerleşim alanı. Bozova insanı da çalışkandır. Kısaca; Bozova’mız insan odaklı hizmet edilecek, turizm ve tarım ağırlıklı yatırımlar yapılacak güzel bir yerdir. Sorunları, yapılması gerekli yatırımları belirleyip partimize oy vermiş yada vermemiş ayrımı yapmadan, insanlarımızı kutuplaştırmadan önce Allah rızasını kazanmak, daha sonra da insanlarımızın sevgisi kazanıp duasını almak için gayret göstermek çok daha önemlidir. Ülkemiz geneline de AK Parti ile hizmet götürülmüştür” dedi.

İnsanları sevmeyi, ayrım yapmamayı aile büyüklerimizden öğrendik

Bozova Belediye Başkanlığı için AK aday adayı olan Ziraat Mühendisi Güllüoğlu, “Zaten biz eski Vekilimiz, Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı ve şimdiki Çin/Pekin Büyükelçisi A.Emin Önen’den öyle gördük. İnsanları sevmeyi, ayrım yapmamayı aile büyüklerimizden öğrendik. Emin Önen beyle birlikte aynı şekilde hizmet götürerek partimizi sevdirdik. Kısaca hemen herkes bizleri tanır ve bizlerde onları yakinen tanırız. İlçemize ve ilçemiz insanlarına daha iyi hizmet etmek için Belediye Başkanlığına talibim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı