Gülpınar ve Başkanlardan Sabri Yazar Hocaya Ziyaret

Gülpınar ve Başkanlardan Sabri Yazar Hocaya Ziyaret

K Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili 2. sıra adayı Mehmet Kasım Gülpınar Kanaat Önderi Din Alimi Molla Sabri Yazar Hocayı ziyaret etti.

28 Mayıs 2018 - 21:34

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili 2. sıra adayı Mehmet Kasım Gülpınar, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Baydilli ve Karaköprü AK Parti İlçe Başkanı Aksoy ile birlikte Kanaat Önderi Din Alimi Molla Sabri Yazar Hocayı ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü ilçe Belediye Başkanı MetinBaydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av.Ahmet Aksoyve Karaköprü ilçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte,uzun yıllar Mevlid-i Halil (Dergah) Cami İmamı olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan Şanlıurfa’mızın Alimlerinden,Kanaat Önderi Sabri Yazar hocamızı ziyaret etti.

Her fırsatta din büyüklerini ziyaret ederek dualarını almayı ihmal etmediğini belirten AK Vekil Gülpınar ve Başkanlar Çiftçi, Baydilli ve Aksoy, “Elhamdülillah inançlıyız ve aldığımız dini terbiye gereğini de yaşamaya gayret ediyoruz. Fırsat buldukça din büyüklerimizi ziyaret ederek bir süre sohbet ediyor, dualarını alıyor, dua ediyoruz. Seçim çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Karaköprü ilçesinde, Molla Sabri Yazar hocamızı İlçe teşkilatımızın yakınında bulunan evinde ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Rabbim büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Sabri Yazar Hocamızdan da her konuda faydalanmaya, duasını almaya çalışıyoruz” dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü