Gülpınar Yerel Seçim İçin Sahaya İndi

Gülpınar Yerel Seçim İçin Sahaya İndi

Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar 31 Martta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları için Siverek'te Sahaya İndi

28 Şubat 2019 - 18:35

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, 31 Martta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları için Siverek ilçesine geldi.

Gülpınar sabah saatlerinde Camikebir Mahallesinde bulunan İlçe Teşkilat binasına gelerek, kendisini ziyaret eden vatandaşları kabul etti. Mehmet Kasım Gülpınar, daha sonra Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ve Siverek AK Parti Meclis Üye adayları ile Paşa konağında bir araya geldi. 'Yapılacak yerel seçimlerin ülkemiz ve Siverek için büyük bir önemi olduğuna dikkat çeken Gülpınar, herkesin gece gündüz demeden çalışması gerektiğini' söyledi. Gülpınar," Hepimizin bildiği gibi Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimlere çok önem veriyor. Hepimizde bu ciddiyetle bu seçimlere bakmalı, her kapıyı çalmalı, her eli sıkmalı ve herkese kendimizi anlatmalıyız. Kesinlikle rehavete kapılmamalı, alaları boş bırakmamalıyız" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı