Güneş, MHP Şanlıurfa’da Oyunu %400 Artırdı

Güneş, MHP Şanlıurfa'da Oyunu %400 Artırdı

19 Yıl Sonra Şanlıurfa’dan bir vekil çıkaran İkinci Vekili az bir oy farkı ile kaçıran MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, 24 Haziran Seçimleri ile ilgili açıklama yaptı.

27 Haziran 2018 - 11:02 - Güncelleme: 27 Haziran 2018 - 11:33

19 Yıl Sonra Şanlıurfa’dan bir vekil çıkaran İkinci Vekili az bir oy farkı ile kaçıran MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, 24 Haziran Seçimleri ile ilgili açıklama yaptı.

Güneş Açıklamasında, Sevgili kardeşlerim, değerli yol arkadaşlarım. Bir seçimi daha anlımızın akıyla geride bırakmış bulunmaktayız. Ancak bu seçim geçmişte yaşamış olduğumuz seçimlerden çok daha farklı ve çok daha önem arz ediyordu.

Zira ülkemiz, içeriden ve dışarıdan siyasi ve ekonomik yaptırımlarla kuşatma altında iken, kuruluşundan bu yana ülkemizin beka sorunu yaşadığı her evrede Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben düsturuyla hareket eden kutlu davanın neferleri olarak yine biz varız diyip elimizi taşın altına koymaktan geri durmadık.

Liderimizin de buyurduğu gibi “Tarafımız Türkiye’dir, safımız büyük Türk milletidir. Hedefimiz milli birlik ve dayanışmanın güçlenmesidir.

Sevgili dava arkadaşlarım, ülküdaşlarım ve adı gibi şanlı Kahraman Urfalılar;Biz Milliyetçi Ülkücü Hareketi olarak 24 Haziran’da tarihi bir başarıya imza atmış bulunmaktayız.Yaklaşık olarak 19 yıl sonra mevcut oy oranımızı son seçime göre %400 arttırıp 80.732 oy’la tarihi bir zafere imza atmış bulunmaktayız. Şanlıurfa’da uzun aradan sonra bir milletvekili çıkarmanın mutluluğunu yaşarken, seçim sürecinde var güçleriyle çalışan birbirinden değerli, 13’tane pırıl pırıl aday kardeşimizi de Meclis’e yollayamamanın üzüntüsünü içimizde taşımaktayız.

Ancak bizler dava insanıyız ve ülkücüler asla makam mevki derdi peşinde olmadılar. Bizim bir tek gayemiz var o da millet ve devlettir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Milli ve yerli duruşun tam hakim olması için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.Terörle mücadelenin başarıya ulaşması, sosyal ve ekonomik meselenin milletimizin arzuları doğrultusunda nihayete ermesi, seçim çalışmalarımızda vermiş olduğumuz sözlerin yerine gelmesi, kardeşlik bağlarımızın daha da güçlenmesi, Türkiye’nin bölgesel ve küresel kuşatmadan tamamen kurtulması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yılmayacağız ve sürekli milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bu başarının tesadüf olmadığını ve bunun bir ekip ve emek işi olduğunu bir kez daha gösteren ailem olan parti teşkilatımı anmadan başarıdan bahsetmek anlamsız kalır.

Zira bu başarıyı anlamlandıran ve bunu vekil kazanarak taçlandıran benim değerli ekibim, kıymetlilerim olan teşkilatımı kelimelerle anlatmakta zorluk yaşıyorum. Bu mutluluğu bizlere ve halkımıza yaşatan, yaşatırken de üç hilalin sancağını Şanlıurfa’nın tarihi kalesine ve diğer birçok yerinde dalgalandırılmasında emeği olan

İl başkanlığı ve bünyesi altındaki Başkan yardımcıları, tüm milletvekilleri aday adayı ve adaylarınaÜlkü Ocağı Başkanına ve Bozkurtlarına Kadın kollarının tüm fertlerine,13 ilçemizin değerli Başkanları ve teşkilatlarına ilçe ülkü ocaklarına, seçim iletişim merkezinin tüm ekibine belediye meclis üyelerine,çaycısından en üst kademesine kadar gencinden yaşlısına asenasından bozkurtuna azimle çalışan,partimiz adına oy toplayan bütün teşkilat birimlerine Eyyübiye Haliliye Karaköprü Harran Akçakale Hilvan Siverek Bozova Suruç Birecik Halfeti Viranşehir Ceylanpınar seçmenlerine sonsuz teşekkürler...

Sonuç olarak Türkiye Cumhuriyetinin bekası, Milletinin birliği, dirliği, huzuru, mutluluğu, refahı ve geleceği için seçim sonuçları hayırlı olsun.

Bu Türk demokrasininin gücüdür. Millet Son sözünü söyledi ve Cumhur İttifakına ülkeyi yönetme görevini verdi. Seçim süreci boyunca tüm aday adayı ve adaylarının özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ederken, Allah devletimizi yönetecek olanlara da başarılar nasip etsin. Sadakat, liyakat, hakkaniyet ve merhametten ayırmasın inşallah.Teşekkür ŞANLIURFAM.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu