Güneydoğu Bölgesi’nin En Beğenilen Belediye Başkanı Belli...

Güneydoğu Bölgesi'nin En Beğenilen Belediye Başkanı Belli Oldu

Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanları Yarışması’nda, vatandaşların oylarıyla Güneydoğu Bölgesi’nin en beğenilen belediye başkanı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi oldu.

01 Mart 2018 - 09:05 - Güncelleme: 02 Mart 2018 - 00:09

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanları Yarışması’nda, vatandaşların oylarıyla Güneydoğu Bölgesi’nin en beğenilen belediye başkanı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi oldu.

Belediye Başkanları Birliği tarafından Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanı Yarışması yapıldı. 7 coğrafi bölgede en başarılı büyükşehir belediye başkanlarının belirlendiği yarışmada Ege Bölgesi’nde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olurken, İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Akdeniz Bölgesi’nde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Marmara Bölgesi’nde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Güneydoğu Bölgesi’nde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın en beğenilen büyükşehir belediye başkanları oldukları belirlendi. Belediye Başkanları ödüllerini 3 Mart’ta Ankara’da düzenlenen törenle alacakları belirtildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Boran
  1 yıl önce
  Hizmet yok 1ci opmus vayki ne vayy...kendileri yaptirmistir kesin..HIZMET YOK HIZMET REKLAM REKLAM ICRAAT NERDE..BALIKLIGOL NE HALDE 1 SENE OLACAK..SEHRIN MERKEZI NE HALDE 1CI OPMUS EUWW
 • Bakır
  1 yıl önce
  Varollll
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...