Seçmen Listeleri Askıdan İndirilmeden Kontrol Edilmeli

Şanlıurfa Haliliye İlçesi Mimar Sinan mahallesi muhtarı İsmail Dağbaşı seçmen listeleri askıdan indirilmeden kontrol edilmeli tavsiyesinde bulundu.


Seçmen Listeleri Askıdan İndirilmeden Kontrol Edilmeli

Yüksek Seçim kurulunun takvimine göre Seçmen listeleri, 17 Ocak 2019 Perşembe saat 17.00'da askıdan indirilecek Konu ile İlgili Şanlıurfa Haliliye İlçesi Mimar Sinan mahallesi muhtarı İsmail Dağbaşı açıklamalarda bulundu.

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı İsmail Dağbaşı Şanlıurfa 63 Haber Yaptığı açıklamada, Ben İsmail Dağbaşı Mimar Sinan mahalle muhtarıyım. Doğrudur seçim ve seçmen listesini ben gittim bizzat Seçim Kurulundan aldım. Bu Seçim Kurulunda getirdikten sonra buraya mahallenin belirli semtlerinde astırdım gelen giden vatandaş görsün diye ayrıca camiye de astırdım. Cami hocasına da bizzat söyledim. Cami hutbesinden hoca mahalle sakinlerine söyledi. Ben buradan Mimar Sinan mahallesinde oturanlara sesleniyorum. Kendileri gelip bizzat burada isimlerinin olup olmadığını kontrol ederler ise isimleri burada var ise zaten mesele yok ise Seçim Kurulunda isimlerini yazdıracaklar Çünkü bu ayın 17 sinden sonra tekrar isim yazdıramayacaklar saygılarımla arz ederim.İfadelerinde bulundu