Halfeti’de Hummalı Çalışma

Halfeti’de Hummalı Çalışma

Halfeti’de Hummalı Çalışma AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında en ücra köşelere kadar hizmet götürüyor.

07 Şubat 2019 - 16:33

AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında merkez ve kırsal mahalle ayırmaksızın, en ücra köşelere kadar ziyaretlerini sürdürüyor.Her gittiği yerde vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılanan AK Başkan adayı Albayrak, vatandaşlarla sohbet edip, çocuklara hediyeler dağıttı.

Çocuklarımızın geleceği adına elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız

31 Mart Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, “31 Mart gecesine kadar sürecek olan seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Öncelikle bizim adaylık sürecimizden başlayıp bugüne kadar bizi destekleyen, her fırsatta desteğini ve duasını bizden esirgemeyen değerli Halfetili hemşehrilerime teşekkür ederim. Gittiğimiz her yerde çocuklarımız bizi gördüğü an etrafımızı sarıyorlar. Onlarla da kucaklaşıp, onların gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Onların bizi bağırlarına basması, onlardaki samimiyet ve muhabbet bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Tabii bu durum ayrıca bizim çalışma şevkimizi, sorumluluk duygumuzu da gittikçe artırıyor. Bizler de 31 Mart gecesine kadar bu çocuklarımızın geleceği adına elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız. İnşallah 31 Mart’ta Halfeti kazanacak” dedi.

AK Başkan adayı Albayrak, AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; her faaliyetlerini en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu