Halil Özcan’dan Esnaf ve STK Ziyareti

Halil Özcan’dan Esnaf ve STK Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan seçim çalışmaları kapsamında Oduncu Pazarı, Spot Pazarı ve Şanlıurfa Ziraat Odasını ziyaret etti

08 Haziran 2018 - 17:27

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan seçim çalışmaları kapsamında Oduncu Pazarı, Spot Pazarı ve Şanlıurfa Ziraat Odasını ziyaret etti.  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan günün ilk saatlerinden itibaren esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor. AK Aday Halil Özcan esnaf ziyaretinin ardından ise STK ziyaretleri gerçekleştiriyor. AK Aday Halil Özcan esnaf ziyaretleri kapsamında Oduncu Pazarını ziyaret etti.

Oduncu Pazarında esnaf ile sohbet eden Ak Aday Özcan, esnaftan destek istedi. Oduncu Pazarı ziyareti ile ilgili açıklamada bulunan AK Aday Halil Özcan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “İl Yönetimi, Haliliye ve Eyyübiye Yönetiminden gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bir aile olarak geldik oduncu pazarından başladık. Oduncu pazarından da başlamamamız inşallah bereketli bir ziyaret oldu. İnsanlar sıcak karşılıyor. İnsanlarımız davamızı biliyor, Türkiye üzerinde oynanan oyunların farkındalar ve bozulması için ellerinden geleni yapıyorlar. Allah’ın izni ile Şanlıurfa’nın yeniden cumhurbaşkanımızı ve AK Parti’yi yalnız bırakmayacağını düşünüyorum.”

Halil Özcan Oduncu Pazarının ardından Spot Pazarı esnafını ziyaret etti. Esnaf ile sohbet eden Özcan 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek destek talebinde bulundu. AK Aday Halil Özcan daha sonra Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ahmet Eyüpoğlu ile görüş alışverişinde bulunan Halil Özcan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada: “Esnaf ziyaretinden sonra Sivil Toplum kuruluşlarını önemsediğim daha önceden kendimize yakın bildiğimiz, hem siyasi görüş olarak ta beraber olduğumuz Şanlıurfa’nın Seydi Amcası ile beraber geçmişten gelen dostluğumuz üzerine bu mekanlar hepsi bizim. Ben Başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum bizi güzel karşıladıkları için. Bazı algı operasyonları yapmak isteyenler oluyor Seydi Bey üzerinden. Kesinlikle hiç aslı astarı olmayan algı operasyonlarıdır. İnşallah 24 Haziran’da bunu göreceklerdir bu algı da kırılacaktır. Biz algıya bakmıyoruz kendilerini yakından tanıyoruz. Gerek Seydi Beyi gerek çocuklarını yakından tanıyorum” dedi.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini belirten Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sayın Milletvekilimiz Halil Özcan hocamız Şanlıurfa Ziraat Odasını ziyarete gelmişlerdir. Ben kendisine teşekkür ediyorum ayaklarına sağlık seçim çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum. Partimize ve Urfa'mıza yanlış yapanları da Allah’a havale ediyoruz. İnşallah 24 Haziran’da iyi şeyler yaşayacağız. Sürekli Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Allah onun yardımcısı olsun kendisinin emrindeyiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü