Haliliye’de Nisan Ayı Halk Toplantısı Yapıldı

Haliliye'de Nisan Ayı Halk Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, nisan ayı Halk Günü Toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve teşekkürlerini dinledi.

07 Nisan 2018 - 00:03

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, nisan ayı Halk Günü Toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve teşekkürlerini dinledi. 2014 yılından bugüne halk günü uygulamasının devam ettiğini hatırlatan Başkan Demirkol, “Bire bir, her vatandaşımızla görüşmekteyim. Bu yöndeki çalışmamız devam edecektir” dedi.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından her ayın ilk cuma günü gerçekleştirilen Halk Günü Toplantısı kapsamında Nisan ayının toplantısı gerçekleştirildi. Vatandaşlar, bire bir görüşme imkanı buldukları Başkan Fevzi Demirkol’a istek, öneri ve teşekkürlerini ileterek, iletilerine yanıt buldu. Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantısı Salonunda düzenlenen Halk Günü Toplantısına Başkan Fevzi Demirkol’un yanı sıra, Başkan Yardımcıları Aysel Göncü, Mehmet Selim Polatkan, Osman Uludağ ve birim müdürleri katıldı.

Başkan Demirkol, vatandaşlardan gelen ve Haliliye Belediyesinin hizmet sahasına giren taleplerin çözümü için toplantıda hazır bulunan birim müdürlerine talimat verdi. Belediyenin hizmet alanına girmeyen talepler ise ilgili müdürlerce kaydedilip ilgili kurumlara iletilecek.2014 yılından bugüne devam eden halk günü uygulamasının devam edeceğinin altını çizen Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak göreve başladığımız 2014 yılından bu tarafa her ayın ilk Cuma günü öğleden sonrasında Halk Günü Toplantılarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımızla sahadaki incelemelerimizde, gezilerimizde zaten bir araya geliyoruz ama herhangi bir şekilde karşılaşmadığımız veya karşılaşmamızdan sonra talebi oluşan vatandaşlarımızla, her ayın ilk Cuma günü tüm müdürlerimizin katılımıyla ucu açık olmak üzere Halk Günü Toplantımızda görüşüyoruz. Bugün de, 2018 yılı Nisan ayı Halk Günü Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız ihtiyaçlarını, taleplerini, yapmış olduğumuz bir hizmet varsa o hizmet dolayısıyla teşekkürlerini iletmektedirler. Bire bir, her vatandaşımızla görüşmekteyim. Bu yöndeki çalışmamız devam edecektir.”Dedi (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı