Haliliye’de Yeni Yol Açma Çalışması-Videolu Haber

Haliliye’de Yeni Yol Açma Çalışması-Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından Dağeteği kırsal Mahallesinde 28’inci yeni yolu açarken, Kavakbaşı kırsal Mahallesindeki yol yapım çalışmalarını tamamladı

30 Mart 2018 - 15:02

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından yürütülen yol açma ve yol yapım çalışmaları kapsamında Dağeteği kırsal Mahallesinde 28’inci yeni yolu açarken, Kavakbaşı kırsal Mahallesindeki yol yapım çalışmalarını tamamladı.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla ilçe genelindeki yol ihtiyaçlarını gidermek, trafik ağını genişletmek ve henüz yapılaşmanın bulunmadığı bölgelerdeki sokakların belirlenmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan devam ettiriyor.

Ekipler, Dağeteği kırsal Mahallesinde henüz yapılaşmanın bulunmadığı alanlarda kırmızı kot uygulamasını dikkate alarak yürüttüğü yeni yol açma çalışmalarında, 28’inci yolun açma işlemini de tamamladı. Yapılaşmaların gelişmesiyle bölge sakinlerinin yol ihtiyaçlarının olmaması için yürütülen çalışmalar, belirlenen yeni yolların açımıyla devam ediyor.

Yol yapım çalışmalarını da devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, Kavakbaşı kırsal Mahallesinde yürüttüğü çalışmalarını da tamamladı. Yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunan ekiplerin çalışması, mahalle sakinlerinin de taktirini topladı. Mahalle sakinleri, yapılan hizmetten dolayı Başkan Fevzi Demirkol ile Haliliye Belediyesine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Şanlıurfa Valiliği Logo Şanlıurfa Valiliği Logosu
Şanlıurfa Valiliği Logo Şanlıurfa Valiliği Logosu