Haliliye’yi Işıl Işıl Yapacağız

Haliliye'yi Işıl Işıl Yapacağız

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat Haliliye’yi ışıl ışıl, pırıl pırıl yapacaklarını söyledi.

23 Şubat 2019 - 13:08 - Güncelleme: 23 Şubat 2019 - 13:11

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AK başkan adayı Canpolat, Haliliye’yi ışıl ışıl, pırıl pırıl yapacaklarını söyledi.

Dua Ve Desteklerini İstedik

Beraberinde AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Valikonağı esnafımızı ziyaret edip, hayırlı işler diledik.Valikonağı caddesindeki esnaf ziyareti sırasında karşılaştığımızvatandaşlarımızla da ayaküstü de olsa sohbet edip, dua ve desteklerini istedik.VİMSA otomotivi ziyaret ederek personelleriyle bir araya geldik ve hasbihal ettik. İlgi, alaka ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Halkımızı Kucaklamaya Devam Ediyoruz

El ele vererek Haliliye’yi hep birlikte çok daha güzel günlere taşıyacaklarını belirten AK Başkan adayı Canpolat, “Halkımızı kucaklamaya devam ediyoruz.Hep birlikte gayret edip Haliliye’mizi ışıl ışıl, pırıl pırıl yapacağız.Sizinle güçlüyüz, sizlerle varız.Haliliye'mizi hep beraber, gönül gönüle yöneteceğiz.Birlikte yönetmek için ‘önce güven’ diyoruz” diye konuştu.

Desteklerinden Dolayı Herkese Teşekkür

Hemen her günün akşamı Seçim Bürosuna da giden AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, akşamları seçim ofisinde hemşehrileriyle bir arada sohbet edip, fikir alış verişinde bulunduklarını belirterek, ilgi, alaka ve vermiş oldukları desteklerinden dolayı herkese teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü