Halisdemir Ailesinden Urfa’daki O Reklam İle İlgili Açıklama

Halisdemir Ailesinden Urfa'daki O Reklam İle İlgili Açıklama

Şanlıurfa’da bir özel eğitim kurumunun Şehit Ömer Halisdemir’in isminin çıkar amaçlı kullanmasından Sonra Şehit Ömer Halisdemir’in Abisinden Halisdemir Ailesi adına Kamuoyu Açıklaması Yaptı.

30 Ağustos 2018 - 14:48 - Güncelleme: 30 Ağustos 2018 - 14:55

Şanlıurfa’da bir özel eğitim kurumunun Şehit Ömer Halisdemir’in isminin çıkar amaçlı kullanmasından Sonra Şehit Ömer Halisdemir’in Abisi Soner Halisdemir'den Halisdemir Ailesi adına Kamuoyu Açıklaması Yaptı.

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde faaliyet gösterdiklerini beyan eden Prestij eğitim kursu adında ki firma şehidimizin adını ve fotoğrafını Halisdemir ailesinden ve yetkili mercilerden izin almaksızın kazanç sağlamak amacı ile yazılı görsel ve sosyal medyada reklam olarak kullanmasından dolayı şehitlerimizin maddi manevi haklarını korumak adına hukuki işlem başlatılacak. Denirlirken

Halisdemir Ailesi’nden Yapılan Açıklamanın devamında, Şehit Ömer Halisdemir'in adı savunma sanayisinden, kara, deniz ve hava lojistik hizmetlerine, medya yayıncılığından finansal hizmetlere, bilimsel ve sınai incelemeden, eğitim öğretim alanına, hukuki hizmetlerden mühendislik hizmetlerine, tıbbi alandan enerjiye kadar birçok sektörde şehidin ismi üzerinden kazanç sağlamaya çalışan kötü niyetli kişilere engel olmak amacıyla tescillendi.

Türk Patent ve Marka Kurumunun Ömer Halisdemir'in adını tescillemesiyle artık şehidimiz üzerinden kötü niyetle maddi kazanç elde etmek isteyenler için hukuki ve cezai yaptırımlar söz konusu olacaktır. Devletimiz şehidine sahip çıkmış, ailesini ve ismini bu tescil ile koruma altına almıştır. İfadelerinde bulundu.

2018/08/2018-08-30-14-54-59.jpg
Bu haber 4463 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirci ve Yıldız Ailesinin Acı Günü
Demirci ve Yıldız Ailesinin Acı Günü
Urfa'daki Tüm Acenteler Bir Oldu
Urfa'daki Tüm Acenteler Bir Oldu