Harran Cumhur İttifakının Arkasında Durdu

Harran Cumhur İttifakının Arkasında Durdu

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter Harran Cumhur ittifakının arkasında durarak Reisine bağlılığını bir kez daha gösterdi.Dedi.

04 Nisan 2019 - 16:11

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter seçim sonuçlarını değerlendirirken, “Harran, Cumhur ittifakının arkasında durarak, Reisine bağlılığını bir kez daha gösterdi” dedi.

 Huriye Biter, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen seçimin demokrasi şöleni havasında geçtiğini belirterek, “Partimiz, Türkiye geneli ve Şanlıurfa il genelinde olduğu gibi Harran’da da Cumhur İttifakının arkasında durarak, gücünü göstermiş ve halk istikrarı, refahı ve güveni tercih etmiştir” ifadelerine yer verdi.

 Biter, başta Harran Belediye Başkanlığına seçilen Cumhur İttifakının adayı Mahmut Özyavuz olmak üzere seçilen tüm belediye başkanlarına başarılar dileyerek, açıklamasını şöyle sürdürdü

 “AK Parti, milletinden aldığı bu destekle yoluna devam edecektir. Ülkemiz, daha güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümektedir.‘Durmak yok yola devam’ diyen Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki ülkemiz, dünyanın en büyük 10ülkesinden biri haline gelecektir.  Buna yürekten inanıyoruz.”(Şanlıurfa 63 Urfa Haber Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü