Harran’dan Mehmetçik Vakfı’na Destek

Harran'dan Mehmetçik Vakfı’na Destek

Şanlıurfa Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz'un önerisi ile Harran Belediye Meclisi’nden Mehmetçik Vakfı’na maddi yardımda bulunuldu.

02 Nisan 2018 - 21:04

Şanlıurfa’nın Harran İlçe Belediyesi, Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz yönetiminde gerçekleşti. Harran Belediyesi Toplantı Salonu’ndaki oturumu “Hayırlı olsun” diyerek açan Başkan Özyavuz, “Mehmetçik Vakfı’na maddi yardımda bulunalım” önerisini gündemi getirdi.

Başkan Özyavuz’un “Eğer bugün bu meclis toplantımızı yapabiliyorsak, evimizde huzur içinde oturabiliyorsak bu güvenlik güçlerimiz sayesindedir. Askerimiz ve polisimizin var olmasıyla bizler varız.” ifadelerini kullanarak Mehmetçik Vakfı için yaptığı yardığım çağırısına meclis üyeleri destek verdi. Toplanan paralar Ziraat Bankası Harran şubesinde Mehmetçik Vakfı hesabına yatırıldı. Özyavuz, bu örnek davranışlarından dolayı meclis üyelerine teşekkür etti.

Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülürken yapılan komisyon seçimlerinde; Daimi Meclis üyeliğine Mustafa Şahin ve Davut Yılmaz, İmar Komisyonuna Mehmet Ali Ardan, Mustafa Ayğat, Mustafa Alkan, Plan Bütçe Komisyonuna Yusuf Özdemir, Hamdi Çağat ve Mustafa Yıldız getirildi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...