Harran İlçe Otogarı Çalışmalarında Sona Gelindi

Harran İlçe Otogarı Çalışmalarında Sona Gelindi

Harran İlçe Otogarı Çalışmalarında Sona Gelindi Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz yapımı devam eden yeni otogar inşaatındaki çalışmaları inceledi.

19 Şubat 2019 - 12:29

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz yapımı devam eden yeni otogar inşaatındaki çalışmaları inceledi.

Harran’da yapımı devam eden ilçe otogarı inşaatı çalışmalarında sona gelindi. Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz ve yetkililer otogar inşaatı alanında incelemelerde bulundu.İnşaat alanını gezen başkan Mehmet Özyavuz yaptığı açıklamada şunları söyledi;  “Yeni otogarımızı en kısa sürede bitireceğiz ve otogarımız tamamlanıp hizmet vermeye başladığında da tüm Harranlıların gurur duyacağı bir otogara sahip olacağız. Terminalimiz tamamlandığında Harran’ımıza yakışır nitelikte ve modern bir görünüme sahip olacak” dedi.

Başkan Özyavuz, “Büyük bir itina ve hassasiyet ile konuyu yakından takip edip, yapılan çalışmaların gidişatı hakkında yetkililerden detaylı bilgiler alıyoruz. Otogarımızın açılışını inşallah önümüzdeki ayda gerçekleştireceğiz. Görev süremiz içinde bizlere inanıp güvenen tüm hemşerilerimizin gurur duyacağı bir hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı