Harran, Şanlıurfa Birincisi Oldu

Harran, Şanlıurfa Birincisi Oldu

AK Parti Genel Merkezince Teşkilat Performans Sisteminde (TPS) Harran ilçe kadın kolları, Şanlıurfa genelinde birinci oldu.

05 Ekim 2017 - 22:23

AK Parti Genel Merkezince il ve ilçe teşkilatları yakından takip edilerek oluşturulan Teşkilat Performans Sisteminde (TPS) Harran ilçe kadın kolları, Şanlıurfa genelinde birinci oldu.

AK Parti, teşkilatlarını, her ay düzenli olarak izleyip oluşturduğu puanlama sistemiyle derecelendiriyor. Değişik kriterler esas alınarak yapılan performans ölçümleri, teşkilat il, ilçe ile kadın ve gençlik kollarının çalışmalarını daha iyi yürütmelerinin de önünü açıyor. AK Parti Genel Merkezi’nin Ekim ayı TPS sonuçları açıklandı. Buna göre, Harran ilçe kadın kolları 54.75 puanla Türkiye’deki 970 ilçe arasında 57’inci sırada yer aldı, Şanlıurfa'da ise 13 ilçe arasında birinci oldu.

“Daha fazla çaba harcayacağız”

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, Genel Merkez tarafından üye çalışmaları, birim başkanlığı ile mahalle toplantıları, ev ziyaretleri, danışma meclisi toplantıları, üye ziyaretleri dikkate alınarak yapılan performans değerlendirmesinin, çalışmalarına yön vermesi açısından büyük önem taşıdığını bildirdi.

Harran ilçe teşkilatı olarak büyük özveriyle çalıştıklarını kaydeden Biter, “Şanlıurfa’da 13 ilçe arasında birinci sırada yer almak bizim için büyük gururdur, bu başarı kişilerin değil ilçe teşkilatının tümümün başarısıdır” dedi.

AK Parti’nin 16 yıllık iktidarı boyunca 11 seçimde milletin gücünü arkasına aldığına vurgu yapan Biter, kendilerinin de bu başarının daha ilerilere taşınması için çaba harcamayı sürdüreceklerini ifade etti.

Harran Kadın Kolları olarak sadece seçimden seçime değil her zaman halkın arasında olduklarını belirten Başkan Biter, AK Parti oylarındaki rekoru kaptırmayacaklarını ifade etti.

Biter, bu başarıda emeği geçen tüm parti teşkilatına teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memleket İsterim Şiiri Bakan Selçuk'u Duygulandırdı
Memleket İsterim Şiiri Bakan Selçuk'u Duygulandırdı
Zeytin Dalı Eğitim Kampüsü Açıldı
Zeytin Dalı Eğitim Kampüsü Açıldı