Harran Üniversitesi Öğrencileri Sordu Rektör Taşaltın...

Harran Üniversitesi Öğrencileri Sordu Rektör Taşaltın Cevapladı

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Öğrenciler Soruyor, Rektör Cevaplıyor programında, Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, öğrencilerle bir araya geldi

16 Kasım 2017 - 20:26

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programda Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, salonu dolduran öğrencilerden gelen soruları yanına not alarak tek tek cevapladı.

Öğrencilerin görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Rektör Prof. Dr. Taşaltın, Üniversitenin whatsapp hattına tüm soru ve sorunlarını iletmeleri için öğrencilere çağrıda bulundu.

Eğitimin daha da kaliteli bir hale gelmesi için öğrencilerin sürece katılımının önemli olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Üniversite tarafından düzenledikleri anketlerin öğrenciler rastgele doldurulduğunu belirterek, “Bu anket bizim için çok önemli ama sizin önemi vermediğinizi görüyoruz.  Sonrada şikayet ediyorsunuz. Bu şikayetlerinizi ve önerilerinizi, başta düzenlediğimiz ankette yaparsanız. Diğerlerini de whatsapp hatımızdan bize bildirirseniz, bizler de yönetim olarak çözüm yoluna gideriz” dedi.

Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Bürhan Akpunar ve Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Hasan Akan’nın eşlik ettiği programda, Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Ali Sarıışık, Dekanlar, öğretim elemanları ve çok sayıda hazır bulundu.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Yaşar ve İnan Ailesinin Acı Günü
Yaşar ve İnan Ailesinin Acı Günü