Harran Üniversitesi Rektöründen Çarpıcı Açıklamalar

Harran Üniversitesi Rektöründen Çarpıcı Açıklamalar

Yerel ve Ulusal Medyaya gündem olan Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın’ın AKİT TV’de yaptığı açıklamalar ile Gündem Oldu

31 Ekim 2018 - 12:27 - Güncelleme: 01 Kasım 2018 - 09:54

Yerel ve Ulusal Medyaya gündem olan Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın’ın AKİT TV’de yaptığı çarpıcı açıklamalarda bulundu.Akit TV'de yayınlanan "Pazar Manşeti" programına konuk olan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Program sunucusu Fatin Dağıstanlı'nın yönelttiği "Erdoğan yalnız mı" sorusuna , "Elbette yalnız. FETÖ ile mücadele ederken de yalnızdı" cevabını veren Taşaltın, "İslami olarak şu anda Cumhurbaşkanına itaat etmek farzı ayn'dir karşı gelmek de harpten kaçmak manasında haramdır." ifadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı olduğu için Erdoğan'a itaat ettiğini söyleyen Taşaltın, "ama yanlışları da bir şekilde dile getirmek gerekiyor." dedi. (Memurlar Net)

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • urfalı
    7 ay önce
    FETÖ olayından bahsederken Erdoğan'ın desteklenmesi gerekir FETÖ'nün değil dedim. İslami bilgisi olan birisi cumhurbaşkanının desteklenmesinin gerektiğini düşünür." diyerek sözlerine başlayan Taşaltın, "Türkiye'de her türlü din var. Herkes kendine göre düşünür o bizi ilgilendirmez ama birisi ben İslam adına düşünüyorum derse Erdoğan'ın desteklenmesi farzdır dedim. Farz demek gerekli demek. FETÖ'yle Cumhurbaşkanı'nın ikisinden biri desteklenecekse Cumhurbaşkanı desteklenmeli dedim" ifadelerini de kullandı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü