Harran Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Halfeti’ye Götürdü

Harran Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Halfeti'ye Götürdü

Harran Üniversitesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaydını yapan öğrencilerini Şanlıurfa Halfeti ilçesine götürdü.

02 Ekim 2017 - 11:09 - Güncelleme: 02 Ekim 2017 - 23:12

Harran Üniversitesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaydını yapan öğrencilerini Halfeti ilçesine götürdü.

Harran Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı ve Üniak tarafından organize edilen program çerçevesinde yeni gelen öğrenciler haftasonu Şanlıurfa’nın “ Saklı Cenneti” olarak bilinen Halfeti ilçesine götürüldü.

Öğrenci gezisine sponsor olan Şanlıurfa Büyükşehir belediyesine teşekkür eden Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “2017-2018 eğitim öğretim yılında Üniversitemizi kazanan öğrencilerimizi, kültür gezileri kapsamında Halfeti ilçesine gönderdik. Öğrencilerimizin yaşadıkları çevreyi tanımaları önemlidir. İhtiyaç oldukça bu tur gezilerimiz devam edecek. Buraya okumaya gelen tüm evlatlarımız ailelerinin bizlere birer emanetidir. Burada okudukları sürece bizim evletlarımızdır, her şeyin en iyisine layıktırlar” dedi.

Öğrencilerin gezisine başkanlık eden Harran Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Barış Yaşar ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Üniak ile birlikte Halfeti ilçemize yeni kazanan kardeşlerimizi geziye götürdük. Bu etkinlikte bize gerekli ulaşım imkanlarını sağlayan BELSAN’a ve orada yemek ihtiyacımızı karşılayan Beltura çok teşekkür ediyoruz. Biz öğrencileri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyemize ayrıca teşekkür ediyor, desteklerinin devamlarını diliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret