Hayatın Yeşil Elleri Programına Yoğun İlgi

Hayatın Yeşil Elleri Programına Yoğun İlgi

1- 7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası Kutlama Programı çerçevesinde resim çalışması şehrin en görkemli Caddesi olan Atatürk Bulvarında yoğun ilgi gördü.

06 Mart 2018 - 23:07

1- 7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası Kutlama Programı çerçevesinde Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle "HAYATIN YEŞİL ELLERİ‘’ resim çalışması şehrin en görkemli Caddesi olan Atatürk Bulvarında yoğun ilgi gördü.

Vatandaşlar ellerini yeşil renkli boyaya batırıp, caddeye açılmış olan  500 metrelik beyaz bir bez üzerine basarak el izlerini çıkardılar. Yoğun ilgi çeken ve vatandaşların severek gerçekleştirdikleri farkındalik çalışması oldukça etkili ve dikkat çekici oldu. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem ÇELİK; Yeşilay kültür sanat komisyonumuz tarafından organize edilen bu etkinliğin amacı farkındalık oluşturmak ve Yeşilay‘a dikkat çekmektir.

Gençlerimiz tarafından Yeşilay’ı tanımak ve araştırmaya sevk etmek, Yeşilay ilkelerini onlara benimsetmek Yeşilay’ın istediği bir şekilde hayat sürdürmek olduğunu belirten  Çelik bu etkinlikte kendilerini destekleyen başta Sayın valimiz Abdullah ERİN, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN, Okul Müdürleri ve Öğretmenlere, Kültür Sanat Komisyon Başkanı Necla TOSMUR'a ve ekibine desteklerini bir zaman Yeşilay'dan esirgemeyen basın mensuplarına teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019 Açıklandı
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019...
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış
Şanlıurfa Zabıtasından Örnek Davranış