Hilvan AK Teşkilattan AK Şanlıurfa SKM’ye Ziyaret

Hilvan AK Teşkilattan AK Şanlıurfa SKM'ye Ziyaret

AK Parti Hilvan ilçe Başkanı Mustafa Cidir ve beraberindeki heyet AK Parti Şanlıurfa İl SKM Başkanı Av. Bekir Kan'ı ziyaret etti

02 Şubat 2019 - 23:06 - Güncelleme: 03 Şubat 2019 - 19:44

AK Parti Hilvan ilçe Başkanı Mustafa Cidir ve beraberindeki heyet AK Parti Şanlıurfa İl SKM Başkanı Av. Bekir Kan'ı ziyaret etti.Ziyarette; seçim çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Hepimizin tek düşüncesi memleketimize ve insanımıza hizmettir

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirenAK Parti Şanlıurfa İl SKM Başkanımız Bekir Kan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacak.31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz. Seçim gecesi zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir. AK Parti kadrolarının belediyelerdeki başarılarının gerisinde, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen bir paradigma değişikliği vardır. Bizlerde AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları olarak Belediye Başkan adaylarımızı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda yönlendirmeli ve destek olmalıyız. Zaten hepimizin tek düşüncesi memleketimize ve insanımıza hizmettir” dedi.

Fikir alışverişlerinde bulunduk

AK Parti Hilvan ilçe Başkanı Mustafa Cidir de, Hilvan ilçe teşkilatı olarak ellerinden geleni yapmaya gayret ettiklerini ve zaman zaman İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve İl SKM Başkanı Av.Bekir Kan ile fikir alışverişlerinde bulunduklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah