Hilvan Belediyesi Taşeron Kadro Mülakat Sonuçları Açıklandı

Hilvan Belediyesi Taşeron Kadro Mülakat Sonuçları Açıklandı

Şanlıurfa Hilvan Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daha önce yaptıkları başvuruyla birlikte güvenlik soruşturmaları tamamlanan taşeron işçilerin mülakat sonuçları açıklandı.

27 Mart 2018 - 12:03

Şanlıurfa Hilvan Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daha önce yaptıkları başvuruyla birlikte güvenlik soruşturmaları tamamlanan taşeron işçilerinin işçi statüsüne geçmeleri ile ilgili yapılan mülakat sonuçları açıklandı. Sınav komisyonu tarafından mülakata tabi tutulan taşeron işçilerine genel olarak çalıştığı birimle ve genel kültür soruları soruldu. Yapılan mülakat sonucunda başarılı görülen 92 kişi işçi statüsüne geçmeye hak kazandı.

Taşeron işçilerin geçişi ile ilgili olarak açıklama yapan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 'Öncelikle yapılan düzenleme ile işçi statüsüne geçen tüm işçi kardeşlerime hayırlı olsun. Daha önce nasıl hep bir arada Hilvan'a hizmet ettiysek, bundan sonra da aynı şekilde büyük bir özveriyle birlikte çalışmaya devam edeceğiz' dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...