Hilvan’da Kursiyerler Saç Kesimi Yapmaya Devam Ediyor

Hilvan'da Kursiyerler Saç Kesimi Yapmaya Devam Ediyor

Hilvan Kadın Bilgilendirme ve Kültür Merkezi Öğrencileri kırsal mahallelerde öğrencilere yönelik saç kesimi yapmaya devam ediyor

13 Ocak 2018 - 22:59

Hilvan Kadın Bilgilendirme ve Kültür Merkezi Öğrencileri kırsal mahallelerde öğrencilere yönelik saç kesimi yapmaya devam ediyor. Öğrenci ve bakıma muhtaç bireylerin saç kesim ve bakımını düzenli olarak sürdüren Hilvan Kadın Bilgilendirme ve Kültür merkezi kursiyerleri Gölcük, Çağılı, Ovacık, Kuskunlu ve Ağveren kırsal mahallelerinde çalışmalarını sürdürdü.

Yapılan çalışmaları yerinde değerlendiren Kadın bilgilendirme ve kültür merkezi müdürü çalışmalarımız aralıksız devam ediyor Hilvan merkez ve kırsal mahallelerde erkek ve kız öğrencilere yönelik yaptığımız çalışmalar öğrencilerin sağlığı için ne kadar önemliyse kursiyerlerimiz aldığı eğitimi pekiştirme fırsatını da bulmuş oluyor. Saç kesimi ve bakımı çalışmalarımız tamamlandıktan sonra eğitmenlerimiz ve kursiyerlerimizle birlikte mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledikten sonra elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUSKİ'nin Hayata Geçirdiği Projesi Ödül Aldı
ŞUSKİ'nin Hayata Geçirdiği Projesi Ödül Aldı
Urfa Kent Konseyinden Uydu Kent Açıklaması
Urfa Kent Konseyinden Uydu Kent Açıklaması