Hilvan’da Okul Müsabakaları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Hilvan'da Okul Müsabakaları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Şanlıurfa Hilvan İlçesinde ortaokul ve liseler arası düzenlenen futbol, voleybol ve basketbol müsabakalarında dereceye giren takımlar ödüllerini aldı

13 Ocak 2018 - 22:57

Şanlıurfa Hilvan İlçesinde Hilvan İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ortaokul ve liseler arası düzenlenen futbol, voleybol ve basketbol müsabakalarında dereceye giren takımlar ödüllerini aldı.

Hilvan Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen ödül törenine, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdurrahman Kaya, Hilvan Belediye Başkan Yardımcısı Cenap Torgut, Mahmut Akşahin, Milli Eğitim  Şube Müdürü Ali Şikak, Ferhat Barut, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Dereceye giren takımlara ödüllerini veren Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, "Dün olduğu gibi, bugün de eğitime ve spora olan desteklerimiz sürmektedir. Bugün bu alanda gördüklerimiz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Gördüğümüz manzara, sadece bir futbol karşılaşması veya törenden ibaret değildir. Birlikte takım ruhuyla hareket eden gençlerimizin uyum içerisinde centilmence mücadele etmelerinden ayrıca büyük bir haz aldık. Bu noktada, sporcu yetiştirmenin, barışçıl bir nesil yetiştirmek kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Bu müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçen her bir öğretmen ve öğrenciye ayrı ayrı teşekkür eder, başarılarının devamını diliyorum. Gençlerimizin her zaman yanında olmaya ve destekçisi olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama