HRÜ’de Kulüp Tanıtım Günleri Etkinliği

HRÜ'de Kulüp Tanıtım Günleri Etkinliği

HRÜ-Harran Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren 50 kulübün katılımıyla Kulüp Tanıtım Günleri Etkinliği Düzenleniyor.

24 Ekim 2018 - 23:47 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 14:53

HRÜ-Harran Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren 50 kulübün katılımıyla gerçekleşen Kulüp Tanıtım Günleri açılış programında konuşan Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, “Yeni şeyler üreten, özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran öğrencilerle bu ülkenin kalkınacağını belirterek çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Rektör Taşaltın, öğrenci kulüplerinin bu anlamda önemli olduğunu vurguladı.

Öğrencilerden gelen tüm taleplere açık olduklarını söyleyen Taşaltın; “Kulüpler olarak daha fazla faaliyet yapın. Kulüplerimiz faaliyetlerini sadece konferanslarla veya gezilerle sınırlı tutmamalı. Yeni bir şeyler üretmeye çalışın, yeni fikirler üretin. Biz yönetim olarak elimizden geleni yapar ve masraflarınızı karşılarız. Sizden de isteğimiz özgüveni yüksek öğrenciler olun” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından, Rektör Yardımcıları, Prof. Dr. Bürhan Akpunar, Prof. Dr. Ali Sarıışık ve Üniversite Genel Sekreteri Abdulhalim Dündar’ın katılımıyla heyet önce öğrenciler tarafından hazırlanan hoşafı dağıttılar. Daha sonra stant açan öğrenci kulüplerini tek tek ziyaret ettiler.

Harran Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Kulüp Tanıtım Günleri etkinliği iki gün boyunca devam edecek.

Bu haber 455 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı
Haliliye'de Kadınlara Pozitif Ayrımcılık
Haliliye'de Kadınlara Pozitif Ayrımcılık