HÜDA PAR’dan Vali Erin’e ziyaret

HÜDA PAR’dan Vali Erin’e ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz ve beraberindeki heyet, Valiler Kararnamesiyle Adıyaman Valiliğinden Şanlıurfa’ya yeni atanan Vali Abdullah Erin’i Makamında ziyaret etti

31 Ağustos 2017 - 15:31

Bazı programlara katılmak Şanlıurfa'ya gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, seçim bölgesi Urfa'ya yeni atanan Vali Abdullah Erin'i makamında ziyaret ederek "Hayırlı olsun!" temennilerinde bulundu.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, HÜDA PAR heyetini makamında karşıladı. Vali Erin ile karşılıklı yapılan sohbette, Şanlıurfa’daki sorunlar ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Vali Erin, yaklaşık 2 aydır geldiği Şanlıurfa’da birçok çalışmayı yerinde incelediğini hatırlatarak, devam eden projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, siyaset ve idare mekanizmasının halka hizmet vesileleri olduğunu söyleyerek, amacından ve bağlamından koparılsa da meseleye bu gözle bakmak ve bunda ısrarcı olunması gerektiğini dile getirdi.

Halka hizmeti Hakk'a hizmet olarak gördüklerini belirten Yavuz, devletin halkın değerlerine sürekli yaklaşması gerektiğini; halktan kopuk, halkın gündeminden uzak ve halka karşı yalnızlaşan bir şekilde olmaması gerektiğini belirtti.

Halka; insanlık onuruna yakışır şekilde yaşanabilir bir dünyanın sunulmasını ve dini yalnızca Allah'a has kılarak ahiretin de kazanılmasını siyasetlerinin ekseni olarak belirlediklerini belirten Yavuz, devlet mekanizmalarının tamamının bu hedefi gerçekleştirmek için seferber edilmesi gerektiğini söyledi.

Göreve yeni başlayan Vali Abdullah Erin'e başarılar dileyen HÜDA PAR Sözcüsü Yavuz'a, GİK üyesi Mahmut Kılıç, Genel İstişare Kurulu üyesi Süleyman Atmaca ve Şanlıurfa il başkanı Lokman Yalçın eşlik etti.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı