HÜDA PAR Gençlik Kolları’ndan Örnek Davranış

HÜDA PAR Gençlik Kolları’ndan Örnek Davranış

HÜDA PAR Viranşehir Gençlik Kolları, iftara yetişemeyen vatandaşlara hurma ile su dağıtıp, teravih namazı sonrası cami önlerinde vatandaşlara limonata ikramında bulunuyor

26 Mayıs 2018 - 16:50

HÜDA PAR Viranşehir Gençlik Kolları, iftara yetişemeyen vatandaşlara hurma ile su dağıtıp, teravih namazı sonrası cami önlerinde vatandaşlara limonata ikramında bulunuyor.

HÜDA PAR Viranşehir Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçede yaptıkları hayırlı hizmetleriyle vatandaşlardan büyük beğeni kazanıyor. Gençlik kolları üyeleri, trafik ışıklarında iftara yetişemeyen vatandaşlara hurma ile su dağıtırken, teravih namazı sonrası cami önlerinde vatandaşlara limonata ikramında bulunuyor.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan HÜDA PAR Viranşehir Gençlik Kolları Başkanı İhsan Acet, çalışmanın Ramazan ayı boyunca devam edeceğini söyledi.

Acet, “Gençlik Kolları Başkanlığı olarak; seçimden önce de halkımızla iç içeydik. Ancak baskın seçim deneniyle çalışmalarımıza hız verdik. Malumunuz çok sıcak bir iklimde oruç tutuyoruz ve havalar çok sıcak.  İftar saatinde trafik çok sıkışık olduğundan dolayı kavşaklarda yeşil ışığın yanmasını bekleyen çok sayıda sürücü oluyor. İftara yetişemeyen ve kavşaklarda yeşil ışık bekleyen vatandaşlarımıza iftarlarını açmaları için hurma ve su dağıtıyoruz.  Teravihnamazı çıkışı ise her gece bir camide soğuk şerbet ikram ederekRamazan’ın hayır ve bereketinden istifade etmeye ve faydalı olmaya çalışıyoruz.  Çünkü biz İslam’ı ölçü alan partiyiz ve Ramazan’ın hayır ve bereketinden istifade etmek istiyoruz.Bu ve buna benzer çalışmaları Ramazan ayının sonuna kadar sürdürmeyi planlıyoruz. İnşallah bu hayırlı hizmeti her yıl gelenek haline getireceğiz.” dedi.

İkramları alan vatandaşlar ise memnuniyetlerini gençlikkolları üyelerinehayır dualarda bulunarak dile getiriyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü