İbrahim Akbaş Görevden Alındı

İbrahim Akbaş Görevden Alındı

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Fakıbaba'nın bir yıl önce GTHB olmasından hemen sonra Bakanlık Özel kalem Müdürlüğüne atanan İbrahim Akbaş dün görevden alındı

07 Ağustos 2018 - 20:00 - Güncelleme: 07 Ağustos 2018 - 20:18

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Fakıbaba'nın bir yıl önce GTHB olmasından hemen sonra Bakanlık Özel kalem Müdürlüğüne atanan İbrahim Akbaş dün görevden alındı. Akbaş, Fakıbaba'nın Bakan olmasından sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde işçi kadrosundan istifa ederek önce Bakanlık özel kalem ardından kısa bir süre sonra müşavirlik kadrosunu almıştı. 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yeni çalışma arkadaşlarını bir bir belirlerken, Bakanlık Özel kalemine ise tecrübeli bir isim atandı. Tarım ve Orman Bakanlığı özel kalemine Volkan Koç atanırken, İbrahim Akbaş ise görevden alındı. Milletvekili Fakıbaba'nın danışmanlığını yapması beklenilen Akbaş, görev yaptığı süre içerisinde Bakanlıkta Urfalıları Fakıbaba ile görüştürmediği iddiasıyla sık sık eleştirilen isim olmuştu. Akbaş'ın görevden alınmasından sonra gözler Özel kalemde çalışan diğer bazı personellere ve bazı danışmanlara çevrildi. (Urfa Star)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü