İbrahim Özyavuz Aday Adaylığını Açıkladı

İbrahim Özyavuz Aday Adaylığını Açıkladı

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz, TRT Haber’de katıldığı Programda Milliyetçi Hareket Partisinden Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olacağını Açıkladı

21 Nisan 2018 - 13:24 - Güncelleme: 21 Nisan 2018 - 16:16

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz, TRT Haber’de katıldığı Programda Milliyetçi Hareket Partisinden Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olacağını Açıkladı.

İbrahim Özyavuz, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin geçmişte ve bugünde öngörüleri ortaya çıkıyor ve erken seçim çağrısında bulundu. Bu Çağrı AK Parti tarafından olumlu görüldü ve 24 Haziran 2018 tarihinden seçim olacağı mecliste onaylarak kesinleşti.

MHP Partimizde Milletvekili Aday Adaylık başvuruları başladı. İnşallah Şanlıurfa’dan MHP Aday Aday olacağız, Bana göre ittifak olumlu, yasayı MHP Önerisi ile getirildi. Türkiye’de ittifakların kaçınılmaz olduğu açık olarak ortaya çıkmıştır. İfadelerinde bulunarak Seçimin Vatana Millete hayırlı olmasını diledi.(Şanlıurfa Haberleri- Şanlıurfa Haber-Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Urfa Şehir Çocuğuyum
  1 yıl önce
  ŞANLIURFA Merkezin ve Ülkücülerin Adayı MEHMET ARPACI dır . Şimdiye Kadar Abimiz Başkanımız Reisimizdi. Ama Artık Vekilimiz Olacak MEHMET ARPACI
 • salih bayat
  1 yıl önce
  deger yakışır abime arkandayız ölümüne kadar başarılar meclisin senin gibi dürüstlere ihtiyacı var o yalancılara degil allah yar ve yardımcın olsun başkanım
 • URFA MHP TEŞKİLATI
  1 yıl önce
  Mehmet Arpacı Reisimizede Hayırlı Olsun Şimdiden
 • Paşa
  1 yıl önce
  Gerek tecrübesi ve gerek her kesimle diyalog kurma özelliği ile başarılı olması kaçınılmaz olan bir hemşerimiz.İl başkanlığı ve Harran bld başkanlığı döneminde alçakgönüllüğü ile tanınırdı.Siyasi tecrübesi ile çok hizmetler yapabileceğine inanıyorum.Hem siyaseti hem bürokrasiyi iyi bilen her zaman halkın içinde olan, Urfa'yı iyi tanıyan,vatandaşa daima kapısı açık olan İbrahim Özyavuz a başarılar diliyorum.
 • Ahmet
  1 yıl önce
  Belediye başkanlığı,il başkanlığı,Siyasi partilerde görev yapmış çok tecrübeli bir isim.Tecrübesiyle Urfa da çok hizmetleri olacağına inanıyorum.
 • misafir
  1 yıl önce
  hayırlı olsun
 • İBRAHİM
  1 yıl önce
  DEĞİŞİM ŞART İYİ OLUR HAZIRDAKİLER 2 YADA ÜÇ KIŞI HARİCİNDE NE YAPTIKI URFAYA BIRAKIN BİRAZDA BU ARKADAŞIMIZ OLSUN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x