İbrahim Tatlıses Milletvekilliği için Verilen Sırayı...

İbrahim Tatlıses Milletvekilliği için Verilen Sırayı İstemedi

AK Parti İzmir’den milletvekili aday adayı olan Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’e aday listesinde 7. sıranın verildiği, ancak bunu reddettiği ve bu nedenle aday olmadığı öğrenildi.

23 Mayıs 2018 - 19:04

İbrahim Tatlıses Milletvekilliği için Verilen Sırayı İstemedi.AK Parti İzmir’den milletvekili aday adayı olan Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’e aday listesinde 7. sıranın verildiği, ancak üst sıralarda olmaması sebebiyle Tatlıses’in bunu reddettiği ve bu nedenle aday olmadığı öğrenildi.

24 Haziran’da Türkiye genel ve cumhurbaşkanlığı seçimine gidiyor. Şanlıurfalı Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses de, AK Parti İzmir’den aday adayı oldu. İzmir listesinde üst sıralarda yer alması beklenen ünlü türkücünün listede bulunmaması sürpriz olarak yorumlanırken, Tatlıses’e adaylık listesinde 7. sıranın verildiği ancak Tatlıses’in listenin alt sıralarında olması sebebiyle adaylık listesinden kendi isteğiyle çıktığı öğrenildi. Daha önce memleketi Şanlıurfa’dan üç kez adaylık başvurusu yapan Tatlıses, bu kez de şansını İzmir’den denemişti. Uzun süredir İzmir’de yaşayan Tatlıses cephesinde ise bu konu hakkında açıklama yapılmadı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor