İbrahim Tatlıses’ten Nihat Çiftçi’ye Çok Sert Eleştiri

İbrahim Tatlıses'ten Nihat Çiftçi'ye Çok Sert Eleştiri

Urfalı Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi sosyal medya hesabından çok sert şekilde eleştirdi.

09 Ekim 2018 - 20:32 - Güncelleme: 11 Ekim 2018 - 09:32

Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi sosyal medya hesabından çok sert şekilde eleştirdi.

Urfalı Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses yaptığı açıklamada10 yıl önce dağ eteğinde iki parsel yer almıştım. 10 yıl geçmesine rağmen ne altyapı ne de üst yapı getirilmedi, getirilmesinde derdim kendi yerim değil ama Başkan Nihat Çiftçi Kaşmer Dağı’na imar götürüyor. Urfa’da gelişim yok, kentleşme yok, ilerleme yok... Birileri bunlara dur demeli yoksa Urfalıların soracağı hesap ağır olur. Yazık memleketim Urfa’m emin ellerde değil. Urfa deyimiyle böyle kaşmer bir projeye ne gerek vardı. İfadelerinde bulundu.

2018/10/2018-10-09-20-40-43.jpg

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Urfali
  10 ay önce
  Adam zaten bu 2 parselli beledyeden aldi mezarligin karsisinda kucuk bi yer vardi onun karsiliginda beledye ona karakiprude yer verdi farkini beledyeye odedi ama benekli zat baktiki koltuk gidiyo ne kadar daha cok vurursam beledye ye bakin hep akrabalari dolu
 • Ahmet Demir
  10 ay önce
  Abbas yolcu cebine ne koyarsa kar
 • İbrahim halil DENİZ
  10 ay önce
  Şimdiye kadar nerdeydi şimdi mi aklıya geldi urfa
 • Aybüke
  10 ay önce
  Dogalgaz talep edilmesine rağmen bozovaya dogalgaz gelmiyor teget geçiyor. Bi uygulama yapılıyorsa Türkiyenin hemen heryerinde uygulanmalı.
 • Aslan ramazan
  10 ay önce
  Oğlum o kadar urfanın anasını aglatiniz sanatçıdan siyasetçilerle ortaklik yaptın urfada tarla bırakmadım yetmezmiş gibi isyan ediyon urfada kaç tane fabrikan var kaç tane iş yerin var suriyeli iş adamların dahi kaç tane fabrikası var yazıklar olsun sana yazık ki urfalisin ....yok hala tek bir tarlası para etmiyor diye ağlıyor yazıklar olsun senin gibi urfali ....
 • İsmail
  10 ay önce
  Madem Urfa'ya düşünüyorsun gel aç 2 3 4 fabrika öyle uzaktan konuşmakla olmaz
 • Urfalı
  10 ay önce
  Adam haklı urfaya değer hiçbirşey katılmıyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü