İbrahim Toru Dur Durak Bilmiyor

İbrahim Toru Dur Durak Bilmiyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru oto alım satım esnafı ve hal pazarı ile şire pazarı esnafını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye destek istedi.

08 Haziran 2018 - 15:38 - Güncelleme: 08 Haziran 2018 - 17:25

Seçim çalışmalarına toplumun her kesimine ulaşarak devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru oto alım satım esnafı ve hal pazarı ile şire pazarı esnafını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye destek istedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru seçim çalışmalarına devam ediyor. Dur durak bilmeden Şanlıurfa merkez ve ilçelerde temaslarını sürdüren Ak Aday Toru'nun son ziyaret adresi Şanlıurfa oto alım satım esnafı oldu. İbrahim Toru'nun milletvekili aday listesinde yer almasından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerinin tam olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve aynı zamanda alım satım esnafı olan İsa Kızıldemir de seçimlerde herkesin AK Parti’den yana oy kullanmasını isteyerek AK Aday İbrahim Toru’nun ziyaretinden mutlu olduğunu ifade etti.

Seçim çalışmalarına hiçbir zor koşul tanımadan devam edeceğini aktaran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ise durmak yok yola devam mesajı verdi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ziyaretlerine hal pazarı ve şire pazarı esnafını ziyaret ederek devam etti. Ziyaretinde AK Aday İbrahim Toru’ya Şasemkom Başkanı Faruk Akbaş ve AK Parti Eyyübiye ilçe teşkilatı eşlik etti. Seçim çalışmalarına hal pazarında devam eden Toru, esnafın büyük ilgisi ile karşılandı.

Hal pazarı esnafı AK Aday İbrahim Toru’yu seçim çalışmalarındaki azminden dolayı kutladıklarını ve desteklerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti ile olduğunu söyledi. Çok sayıda işyerini dolaşarak esnafla bire bir sohbet eden AK Aday Toru, burada esnafın duasını da alırken halkın kendisine olan ilgisinin bu denli yoğun olmasının gurur verici olduğunu kaydetti.Şasemkom Başkanı Faruk Akbaş ise, AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Toru’nun tüm vatandaş ve esnaflar tarafından tanınan bir isim olduğunu ve seçim çalışmalarında kendisine eşlik etmekten mutlu olduğunu ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü