İbrahim Toru, Durmak Bize Yakışmaz

İbrahim Toru, Durmak Bize Yakışmaz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

30 Mayıs 2018 - 01:59

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.AK Parti aday tanıtım toplantısı sonrasında saha çalışmalarını hızlandıran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru halkın dertleriyle dertlenmeye ve sorunların çözümü noktasında destek istemeye devam ediyor. Şanlıurfa'da aralıksız olarak herkesimle sürekli bir araya gelmeye özen gösteren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru Ramazan Ayı'nın bolluk ve bereketliliğine işaret ederek esnafa da hayırlı kazançlar diledi.

Türkiye üzerinde oynanan oyunların farkında olduklarını kaydeden Şanlıurfalı esnaflar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dün olduğu gibi bugün de desteklerinin devam ettiğini ve Ak Aday İbrahim Toru'nun da milletvekili listesinde yer alması sonrası kendilerini ziyaret etmesinden son derece mutlu olduklarını aktardı.

24 Haziran seçimlerinin önemini esnaf ve vatandaşların çok iyi bildiğini aktaran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, AK Parti hükümetleri zamanında yapılan hizmetleri bir bir vatandaşlara anlattıklarını ve özellikle gençliğin eski Türkiye ile yeni Türkiye arasındaki farkı iyi idrak etmesi gerektiğini söyledi. İyi dilekleri için görüştüğü her bir esnaf ve vatandaşa teşekkürlerini sunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, 'Şanlı Kentin evlatları olarak durmak bize yakışmaz' diyerek çalışmalarına devam etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü