İbrahim Toru Esnafı Ziyaret Etti

İbrahim Toru Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, tarihi çarşılarda esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

28 Mayıs 2018 - 21:43

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, tarihi çarşılarda esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşlarla iç içe olan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Tarihi çarşıları ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İşyerlerini ziyaret eden Toru, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek istedi.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlar halkın içinden gelen bir adayın milletvekili listesinde yer almasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Halkın sürekli arasında olduğunu kaydeden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ise, 'Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye' diyerek AK Parti'ye verilecek olan her bir desteğin ülkenin huzuru ve refahı için gerekliliğinden bahsetti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’ya AK Parti Teşlikat Üyeleri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İsmail Tosun'da eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü