İbrahim Toru Vatandaşlardan Destek İstedi

İbrahim Toru Vatandaşlardan Destek İstedi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru seçim çalışmaları kapsamında Haliliye İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

17 Haziran 2018 - 00:27 - Güncelleme: 17 Haziran 2018 - 01:04

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru seçim çalışmaları kapsamında Haliliye İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden AK Aday Toru 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Esnaf ve vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan AK Aday Toru, Türkiye’nin kader seçimi sayılacak seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti  kadrolarına destek olunmasını istedi.

Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de dinleyen AK Aday Toru, Ak Parti'nin Meclis'te de güçlü bir şekilde yer alması gerektiğini hatırlatarak vatandaşlardan destek istedi.

Esnaf ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Sedat Denek ve vatandaşlar ise Toru'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek "içimizden bir aday olan Toru'ya destek vereceğiz" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru daha sonra yönetim kurulunda olduğu İlim Yayma cemiyeti üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, İlim Yayma cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Sedat Ertürk’te yer aldı. İlim Yayma Cemiyetinin üyesi olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu aktaran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru,gecelerini gündüzlerine katarak 24 Haziran seçimleri için çalışmaya devam edeceklerini ulaşmadıkları kimsenin kalmaması için de ayrı bir gayret göstereceklerini belirtti.

AK Aday Toru " Çıktığımız bu kutlu yolda sayın Cumhurbaşkanımıza, partimize ve ülkemizin gelişimine katkı sunmak için elimizden geleni yapacağız. Elimizdeki iki tane bayrak var, biri bağımsızlığımızın simgesi, Aziz şehitlerimizin kanı ile sulanmış Türk Bayrağı, diğeri ise ülkemizde ve dünyada tarih yazan, bir çok ilklere imza atan, ülkenin, ümmetin ve gençlerin umudu olan AK Parti'nin bayrağıdır. Bizlerde elimizden geldiğince her iki bayrağımızı da  dalgalandırmak. Ticari hayatımda nasıl ilklere imza attıysam siyasette de yeniliklerin,gelişmelerin ve değişmelerin olduğu ilklere imza atmaya çalışacağım" dedi.

2018/06/2018-06-17-01-03-52.jpg
2018/06/2018-06-17-01-03-56.jpg
2018/06/2018-06-17-01-03-59.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu