İki kez yakılan park yeniden yapılıyor-Videolu Haber
Reklam
Reklam

İki kez yakılan park yeniden yapılıyor-Videolu Haber

Şanlıurfa Belediyesi tarafından daha önce iki kez yakılıp tahrip edilen Turgut Özal Mahallesi Parkı mahalle sakinlerinin talebi üzerine yeniden yapılıyor.

08 Kasım 2017 - 10:58 - Güncelleme: 08 Kasım 2017 - 23:59

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Turgut Özal Mahallesinde yapımına başlanan parkı inceledi. Mahalle sakinleri ev çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Atilla, parkın projesiyle alakalı olarak Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Altun ve Park Bahçeler Müdürü Hasan Aslan'dan bilgi aldı. Başkan Atilla, burada yaptığı açıklamada Turgut Özal Parkının daha önce iki kez teröristler tarafından yakılarak tahrip edildiğini hazırlatarak, mahalle sakinlerinin isteği üzerine yenileme çalışmaları yaptıklarını kaydetti. Park çalışmasıyla birlikte bitişiğinde bulunan semt pazarının da elden geçirileceğini vurgulayan Başkan Atilla, "Semt pazarımız da yakılarak tahrip edilmişti. İnşallah semt pazarımızı da elden geçirecek ve halkımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.

Mahalle sakinlerinden Hıdır Erat da, mahalle parkının daha önce yakıldığını söyleyerek, "Burası tinercilerin mekanı haline gelmişti. Sağ olsun Başkanımız parkımızı yeniden yapıyor. İnanıyoruz ki parkımız tamamlandığında eskisinden daha güzel olacak. Çalışmalardan dolayı belediye başkanımıza çok teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarları açıldı
GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarları açıldı
Şanlıurfa'da hırsızlık olayları
Şanlıurfa'da hırsızlık olayları