İl Milli Eğitim Müdürü Turan Suruç’ta İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Turan Suruç'ta İncelemelerde Bulundu

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Suruç Abdurrahman Şimşek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Suruç Cumhuriyet ilkokulunu ziyaret etti

12 Ocak 2018 - 21:09

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Programı nedeniyle bulunduğu Suruç İlçesinde okul ziyaretlerini ihmal etmedi. Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan İlçe il Milli Eğitim Müdürleriyle aylık istişare toplantısı için gittiği Suruç’ta, Suruç Abdurrahman Şimşek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Suruç Cumhuriyet ilkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okul ziyaretlerinin birincisini Suruç Abdurrahman Şimşek Mesleki Teknik Anadolu Lisesine yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, okulda sinema salonu, kitap okuma salonu ve müzik odasının açılışını yaptı. Öğrencilerle sohbet edip sorunlarını dinleme fırsatı bulan Turan, eğitim adına güzelliklere imza atan okul idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Ziyaretlerinin ikinci durağı olan Suruç Cumhuriyet ilkokulunda öğrenci, öğretmen idareci ve velilerle sohbet edip okulun durumu ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, öğrencilere kırtasiye desteğinde bulunarak, derslerine iyi çalışıp yaşadıkları topluma faydalı birer birey olarak yetişmelerini, bunun için İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirterek, eğitim hayatlarında kendilerine başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti