İlla birilerinin ölmesi mi lazım?

İlla birilerinin ölmesi mi lazım?

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Bahçelievler mahallesinde yol kenarında Türk Telekom'a ait rögar çukurunun kapağı olmadan açık halde durması tehlikeye yol açıyor.

03 Nisan 2018 - 10:31 - Güncelleme: 03 Nisan 2018 - 10:45

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Bahçelievler mahallesi çarşı caddesinin yol kenarında açık halde bulunan rögar çukurunun kapağının olmaması tehlikeye davetiye çıkarıyor. 3 – 4 gündür rögar kapağının olmaması yetkililere bir türlü ulaşmayan esnafın tepkisine yol açtı.

Şanlıurfa Haliliye ilçesindeki Bahçelievler esnaflarından Reşit ÖZASLAN gazetemize yaptığı açıklamada;" Rögar çukurunun kapağı olmaması ve her hangi bir önlem alınmadan açık bir halde durması tehlike arz ediyor. Tahminen derinliği 1,5 metreden fazladır, hiçbir önlem alınmamış, sağdan soldan geçen çocukların düşme tehlikesi var bunun akabinde büyük bir sorun ve sorundan öte Allah göstermesin ölüme kadar gidebileceği tehlike arz ediyor. Bir an önce yetkililerin bunu göz önünde bulundurup önlem almalarını talep ediyorum" şeklinde konuştu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı