İpekyol Gençlik Merkezi Gençleri ŞUOFİD’de

İpekyol Gençlik Merkezi Gençleri ŞUOFİD'de

İpekyol Gençlik Merkezi ekibi ve kursiyerleri bu kez Şanlıurfa Omurilik Felçlileri İstihdam Derneğini ziyaret ederek kursiyerleriyle hoş bir zaman geçirdiler

17 Nisan 2018 - 18:52

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi çalışmalara ara vermeden devam ediyor. İpekyol Gençlik Merkezi ekibi ve kursiyerleri bu kez Şanlıurfa Omurilik Felçlileri İstihdam Derneğini (ŞUOFİD) ziyaret ederek, hem çevre temizliği, ağaç ekimi hem de tiyatro oyununu sergileyerek dernek kursiyerleriyle hoş bir zaman geçirdiler.

Şanlıurfa Omurilik Felçlileri İstihdam Derneği Başkanı Habip POLAT; İpekyol Gençlik Merkezi Müslüm AKTABUR ve ekibinin derneğimizi ziyaretlerinden ve katkılarından son derece memnu kaldık. Kendilerine şahsım ve derneğim adına Teşekkür ediyorum dedi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlik ve Spor Bakanlığımızın misyon ve vizyonları doğrultusunda Gençlik Merkezi olarak toplumun her kesimine destek olmak istiyoruz. Bugünde Şanlıurfa Omurilik Felçlileri İstihdam Derneğini ziyaret ettik, onları mutlu etmek yüzlerinde tebessüm oluşturmak maksadıyla derneğin bahçesine ağaç ekimi, kuş yuvası yaptık ayrıca tiyatro oyunu sergiledik. Amacımız bu kardeşlerimizin her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek, hayata moralli bakmalarını sağlamaktır. Omurilik Felçlileri İstihdam Derneği kursiyerlerinin çabalarını, emeklerini yaptıkları çalışmaları gördükçe taktir etmemek mümkün değil. Tüm kardeşlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlik ve Spor Ailesi olarak her zaman ve her yerde çalışmaya devam ediyoruz. Omurilik Felçlileri İstihdam Derneğine de her zaman elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışacağız. Kardeşlerimizi önemsiyoruz. Her çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Abdullah ERİN, Vali Yardımcımız Sayın Ahmet YILDIZ’ a teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız son sürat devam edecek olup, Tüm halkımızı ve gençleri gençlik merkezlerinden istifade etmeye davet ediyorum dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu