İskender Yüksel’den Suruç Adaylığı Açıklaması

İskender Yüksel'den Suruç Adaylığı Açıklaması

AK Parti’nin Suruç Belediye Başkan Adayı Olduğu iddia edilen Tarım Orman Bakanlığı Müşaviri İskender Yüksel İddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

26 Kasım 2018 - 21:11 - Güncelleme: 27 Kasım 2018 - 15:39

AK Parti’nin Suruç Belediye Başkan Adayı Olduğu iddia edilen Merhum Şanlıurfalı Vekil Abdulkadir Yüksel’in yeğeni Tarım Orman Bakanlığı Müşaviri İskender Yüksel İddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İskender Yüksel,  Son günlerde bazı haber siteleri ve sosyal medyada Ak Parti’nin kesinleşen SURUÇ Belediye Başkan Adayı olduğum yönünde çeşitli haberler yer almaktadır. Değerli SURUÇ halkımızın şahsıma göstermiş olduğu teveccühleri, birbirinden güzel temennileri ve başarı dilekleri için herkese ayrı ayrı, çok çok teşekkür ediyorum.

Malum olduğu üzere, Tarım ve Orman Bakanlığındaki görevime devam etmekte olup, SURUÇ Belediye Başkan Adaylığı için istifa etmedim, resmi herhangi bir müracatım yoktur. Devletin çeşitli kademelerinde yapmış olduğum tüm görevlerde olduğu gibi, hiç bir göreve talip olmadım, makam ve mevki için rekabet ortamından uzak durdum ve hep şuna inandım; SİYASETÇİ, KOLTUĞUNDAN GÜÇ ALAN DEĞİL, KOLTUĞUNA GÜÇ KATAN KİŞİ OLMALIDIR.

Bu şiarla her zaman değerli SURUÇ halkımızın hizmetkarı olduğumu ve herdaim emrinde olduğumu bildiririm.

Cumhurbaşkanımızın ifadesi ile; GÖREV İSTENMEZ, GÖREV VERİLİR. Bu minvalde başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Partimiz, değerli milletvekilimiz, Suruç İlçe Teşkilatımız ve her şeyin en güzeline layık olan kıymetli SURUÇ’umuz bizi hangi göreve layık görürlerse; en güzelini layıkıyla yapacağıma olan inancım TAM’dır.

Sözkonusu görev için Sayın Cumhurbaşkanımız, Partimiz ve Milletvekilimiz hangi arkadaşımızı tercih ederse etsin, yanında olacağımdan ve fiili olarak sahada çalışmalarına katılacağımdan kimsenin şek ve şüphesi olmasın. Bu bağlamda seçim sürecinin huzurlu bir atmosferde geçmesini, yapıcı, birleştirici bir kampanya yürütülmesini temenni eder, Rabbimden hayırlısını dilerim.Kıymetli milletvekilimiz, saygıdeğer teşkilatımız ve çok değerli SURUÇLU hemşehrilerime teşekkür eder, saygılarımı sunarım.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu