İşkur Şanlıurfa Kuralarına Sert Tepki

İşkur Şanlıurfa Kuralarına Sert Tepki

Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı İşkur kurası ile ilgili sert bir tepki vererek kuralarda haksızlık yapıldığını vurguladı.

04 Temmuz 2018 - 11:11 - Güncelleme: 05 Temmuz 2018 - 10:47

Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı İşkur tarafından TYP Toplum Yararına istihdam edilen personellerin kurası ile ilgili sert bir tepki vererek kuralarda haksızlık yapıldığını vurguladı.

Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı Yaptığı açıklamada, İş kur yine şaşırtmadı yine birçok kişi işe gitmeden maaşı cebine indirecek belediyelerin başındaki beyler yine onlarca kişiyi işe gitmeden kart çalışanının dolaşmasına göz yumacak geçen yıl olduğu gibi yine falan başkan filan başkan beleş maaş alacak ne olduğu belli olan tipik bir işkur müdürü fikriyatı ortada göreve geldiği andan itibaren Ülkücü ve Milliyetçi emek veren insanları keyfi işten çıkarmasından belli binlerce haksız alım yine hor görülen vatanına milletine bağlı ailesine helal lokma götürmek için canla başla çalışacak olan gençliğimiz işe alınmadı yerin dibine batsın sizin yaptığınız kura vatanına milletine bağlı Ülkücü ve Milliyetçi Ülkesini vatanını Memleketini seven insanların hakkını savunmak Bizim boynumuzun borcudur. Bu haksızlığa bir son vermek lazım. İfadelerinde bulundu

Bu haber 6379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Kursat
  11 ay önce
  Ülküdaşim doğru söylüyor .Kul hakkı geçiyor
 • İsmail göktürk
  11 ay önce
  ş-kur un. Adını değiştirin, beldeye başkan akrabalar kur, adı verilsin gitsin, daha güzel oldu, adamın hanımı bu kur'mu neyse adı çekilişte çıkmış, yıllık geliri 300 ile 500 bin tl dir, neymiş bldiyenin arkadışın arkadaşıymış, yağdır mevlam merhamet,!!!!
 • Yunus yumurta
  11 ay önce
  İşkurda çok torpil oluyor görevliler sadece akrabalarını alıyorlar ben 10 yıl oldu başvuruyor um hiç çıkmadı
 • Fatma Ö...
  11 ay önce
  işkurdaki göreveliler her yıl kendi akrabalarını işe koyarlar fakiri hiç düşünmezler ihtiyacı olanı koymazlar milleti hep kandırıyorlar yazık günah kul hakkına giriyorlar gün yüzü görmesinler inşallah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı