İsmail Demirkol’dan Kandil Mesajı

İsmail Demirkol'dan Kandil Mesajı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı

13 Nisan 2018 - 18:50

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Demirkol, yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Gecesi, peygamberimizin bütün insanlığı temsilen Cenab-ı Hakkın yüksek huzuruna kabulüyle bir yükseliş anlamına gelmektedir. Bu ulvi seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi, Kur’an-ı Kerim’de ayetlerle anlatılmış ve varlığı inkâr edilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur.

Birlik ve beraberliğin önemli olduğu, kardeşliğe ihtiyacımız olan bu günlerde manevi günlerin önemi daha da fark edilir olmaktadır. Bu özel ve önemli günlerde çevremizle, yakınlarımızla olan bağlarımızı gözden geçirirken, doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu düşünüyoruz. Bu duygularla bütün mübarek günlerin birlik ve beraberliğimize fırsat olmasını Yüce Allah’tan diler, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin mübarek Miraç Kandilini kutlarım” dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu