İşte 2017 Yılında Şanlıurfa’ya Yapılan Hizmetler-Videolu...

İşte 2017 Yılında Şanlıurfa'ya Yapılan Hizmetler-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, belediyenin 2017 yılında yaptığı hizmetleri basın mensuplarıyla paylaştı.

28 Aralık 2017 - 20:57

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, belediyenin 2017 yılında yaptığı hizmetleri basın mensuplarıyla paylaştı. 2018 yılında yapılması planlanan yatırımları da aktaran başkan Çiftçi, 2017 yılının çok verimli geçtiğini dile getirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 2017 yılında yapılan hizmetlerin değerlendirildiği bir basın toplantısı düzenledi. Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya çok sayıda gazeteci katıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Cumhuriyet Tesislerinde 2017 yılında yapılan hizmetlerin değerlendirildiği bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya kurumun içerisindeki birlik ve beraberlikten bahsederek başlayan Çiftçi, “Ben öncelikle 2017’nin çok verimli geçtiğini, Şanlıurfamızın bir ok projeyle tanıştığını, yine şehrimizin huzuru, barışı, selameti anlamında güzel bir yıl geride bıraktık. Bizler yerel yöneticiler olarak bu gün 13 ilçemize hizmet eden, milletin hizmetkarları olarak öncelikle birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimizi, şehrimizi hiçbir suretle kamplaştırmadığımızı, şehrin her unsuruyla, siyasi büyüklerimiz olarak seçilmişler, atanmışlarımız, sivil toplum örgütleri, muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz, halkımız, gençlerimiz, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığımız, hepsiyle, bir bütün olarak, basınımızla şehrimize hizmet veriyoruz. Bir bütünlük içerisinde hizmet veriyoruz. Bizim yaklaşımımız ilkesel olarak bütünlük, beraberlik, herkesin şehre hizmet ettiği anlayışıyla hareket etmektir” dedi.

Daha sonra 2017 yılında yapılan hizmetlere değinen Başkan Çiftçi, 13 ilçe ve kırsal kesimler dahil olmak üzere yapılan hizmetleri slayt gösterisi eşliğinde aktardı. Programın sonunda ise soru cevap kısmına geçildi. Gazeteciler, merak ettikleri soruları Başkan Çiftçi’ye sordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Suriye Sınırında Dikkat Çeken Detay
Şanlıurfa Suriye Sınırında Dikkat Çeken Detay
Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Yusuf Yetim Defnedildi
Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Yusuf Yetim Defnedildi