İşte Şanlıurfa’nın En Popüler Haber Sitesi

İşte Şanlıurfa'nın En Popüler Haber Sitesi

Şanlıurfa’da kamuoyunu etkileyen ve gündem oluşturan www.sanliurfa63.com internet sitesinin takipçileri her geçen artıyor.

04 Haziran 2018 - 21:13 - Güncelleme: 06 Haziran 2018 - 02:14

Şanlıurfa’da en popüler siteler arasında bulunan www.sanliurfa63.com internet sitesine Şanlıurfalıların ilgisi artıyor. Günlük IP ve tıklanma sayısı ile onbinlerce kişi ulaşan Şanlıurfa 63,  Şanlıurfa’nın en fazla tıklanan sitelerinden biri durumunda bulunuyor.

www.sanliurfa63.com’un 4.6.2018 tarihi itibari ile Facebook takipçisi 125.814 kişiye ulaştı. Twitter Takçisi ise 9 bin 514 olmak üzere sanal ortamda 135 bin 328 takipçisi bulunuyor.  Siteye günlük girişlerde takipçi sayısı 200 bine ulaşıyor.

www.sanliurfa63.com internet sitesi google arama motorunda Şanlıurfa’da en popüler siteler içinde yer alıyor. Site google’de Şanlıurfa, Urfa ve Urfa Haber, Urfa Haberleri, Şanlıurfa Haber kelimelerinde ilk sayfada yer alan sitemiz her gün en çok okunan haberler statüsünde yer alıyor. Google news (Haberler) tüm haberleri yayınlanıyor.. Ayrıca, Google Alert tarafından tüm abonelerine haberleri saat başı servis ediliyor.Güçlü muhabir ve editörleri ile 24 saat esasına göre güncellenen www.sanliurfa63.com internet sitesi özel haberleri ile Şanlıurfa ve dünyanın her yerinde bulunan Şanlıurfalılara güncel, doğru bilgileri ulaştırmanın gururunu yaşıyor.

Site yetkilileri; Halkımızın www.sanliurfa63.com internet sitesine ait;  sanliurfa63haber@gmail.com e-posta adresine ve 0553 678 41 42 nolu whatsapp hattında gönderdiği tüm haberler editörlerimizce değerlendirilerek kamuoyuna sunuluyor.dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü